Foto/ Shikoni si duket partnerja e Stines edhe pak ditë na ndajnë nga pritja e ëmbël


Graciela partnerja e Stines ka hyrë në muajin e tetë të shtatzënisë. Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku duket se është zbukuruar më shumë nga pritja e ëmbël e vajzës së tyre të parë. Çifti ka vendosur që e vogla të lind në Tiranë dhe revistawho.com ka mësuar se emrin e saj do ta vendosë vetë kantautori i njohur, Stine.

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password