close
Breaking NewsLajme

Foto/ Shikoni si dukej Ronela adoleshente

ronela-hajati_1465465383-9833707

Ronela Hajati është nga ato këngëtare shqiptare e cila e ka nisur në moshë shumë të vogël karrierën e saj. Por para pak orësh Hajati ka postuar një foto nga adoleshenca e saj, ku dhe kishte filluar të ishte shumë e njohur për publikun shqiptar. Megjithate në këtë foto, Ronela duket se nuk ka ndryshuar aspak.

image

 

loading...