• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Shikoni si dukej futbollisti i kombëtares kur ishte me flokë

Arlind Ajeti është futbollisti i cili ka bërë krenar të gjithë shqiptaret në mbarë botën. Ai është cilësuar si lojtari më i mirë i ndeshjes së fundit të kombëtares në Europianin 2016. Edhe pse në moshë të re ka bërë hapa të mëdha në jetën e tij. Ai është i martuar dhe është bërë baba pothuajse që prej një viti. Mirëpo edhe pse ai duket bukur sot dhe lakmohet nga të gjitha femrat, ai nuk është dukur kështu gjithmonë. Ajeti tani më nuk ka flokë, ndonëse në një të kaluar shumë të afërt ai ishte kështu, shkruan Infokusi.com.Nuk duhet lëne pa përmendur që Ajeti është një fytyrë shumë e dashur për të gjithë dhe fakti qe ai nuk ka flokë e bën edhe me tërheqës.

ar-1466421868-1326636