close
Breaking NewsLajme

Foto/ Shikoni sa është rritur djali i këngëtares Argjentina Ramosaj

13770426_1777236805826208_2289451872201445411_n

Argjentina Ramosaj këngëtarja e baladave të ndjera, duket se u tërhoq nga muzika në një kohë kur ishte vërtetë e suksesshme. Balada “Si shiu” apo dueti me Flori Mumajesin, “Ku isha unë”, kanë mbetur në memorien e të gjithëve. Bukuroshja nga Kosova para një viti solli në jetë djalin e saj, Noah i cili është rritur dhe duket si kopja e nënës së tij. Argjentina dhe bashkëshorti i saj, Dukagjin Fetahu, nuk ngurrojnë të postojnë foto të të voglit “fashionist” në rrjetet sociale. Përsa i përket muzikës Argjentina nuk e ka konfirmuar ende se kurrë do të rikthehet…

 

loading...