close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Shikoni ngjashmërinë e madhe mes aktorit të famshëm kur ishte i vogël dhe fëmijëve të tij

1_1479032294-6332074

Ai është baba i gjashtë fëmijëve, tre të adoptuar dhe tre biologjikë me një nga aktoret më të bukura, Angelina Jolie.

Duke qenë të dy shumë të pashëm, fëmijët duket sikur kanë marrë nga bukuria e tyre, madje mund të thuash që më shumë i ngjajnë së ëmës, por kjo deri sa sheh këtë foto të vjetër të babait të tyre, kur ishte fëmijë. Biond, me flokë të drejtë, me fytyrë të ëmbël, Brad Pitt në këtë foto të kujton menjëherë fytyrat e fëmijëve të tij, vajzës së madhe Shiloh dhe binjakëve të vegjël Vivienne dhe Knox.

1_1479032294-6332074
4_1479032195-7355070 3_1479032203-3405583 2_1479032213-2922008
Tags : brad pittFemijengjashmeri
loading...