• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Shikoni ndryshimin e Beatrix me dhe pa make-up

Këngëtaret dhe të gjithë personazhet publikë detyrohen që shpeshherë të shfaqen të grimuar në publik apo rrjete sociale dhe kjo për shkak të angazhimeve televizive dhe koncerteve që ata kanë.

Janë të pakta herët kur ata ( veçanërisht femrat) mund ti shohësh natyrale dhe të pagrimuara. Ja tek shohim Beatrix Ramosaj më origjinale se kurrë, pas një dite të lodhshme në palestër. Trixa duket shumë e bukur edhe pa make-up. A nuk mendoni dhe ju kështu?!

image