close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Shihni si dukeshin Blushi, Shkullaku, Bushati dhe Teodor Keko në 1996

auto_15965599_152150918609365_6417642338604431819_n1484337756

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, në kohën që ishte gazetar i “Koha Jonë” së bashku me Armand Shkullakun, të ndjerin Teodor Kekon dhe Andi Bushatin, që i quan miq të armëve, ndërsa thotë se është nostalgjik për lirinë. “Me miqtë e mi të armëve, Armand Shkullakun, Teodor Kekon dhe Andi Bushatin”, shkruan Blushi. Fotoja e tij postohet pak ditë pasi në media u publikua lajmi i largimit nga puna të Armand Shkullakut dhe Alfred Lelës./ syri.net

loading...