lefuture

FOTO/ Sezoni i ri i “The Voice”, Sara uron Ledionin: Liu mos ndalo kurrë

f3bb68b385c9ad820c8d836c18632208

Çifti më i përfolur i showbizit, Sara Hoxha dhe Ledion Liço i ndajnë dhe pak javë nga ardhja në jetë e djalit të tyre. Ata janë duke shijuar çdo moment të kësaj shtatzënie, por Ledionin e thërret detyra. Në fillim të muajit Janar fillon sezoni i ri i ‘The Voice of Albania”. Me këtë rast nuk mund të mungonte dhe urimi i veçantë i Sarës, e cila shkruan:

“Liu, thefsh këmbën dhe urime për gjithçka! Mos ndalo kurrë së qeni kaq punëtor. Gjithnjë me dashuri, S”

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password