close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Sezoni i ri i “The Voice”, Sara uron Ledionin: Liu mos ndalo kurrë

f3bb68b385c9ad820c8d836c18632208

Çifti më i përfolur i showbizit, Sara Hoxha dhe Ledion Liço i ndajnë dhe pak javë nga ardhja në jetë e djalit të tyre. Ata janë duke shijuar çdo moment të kësaj shtatzënie, por Ledionin e thërret detyra. Në fillim të muajit Janar fillon sezoni i ri i ‘The Voice of Albania”. Me këtë rast nuk mund të mungonte dhe urimi i veçantë i Sarës, e cila shkruan:

“Liu, thefsh këmbën dhe urime për gjithçka! Mos ndalo kurrë së qeni kaq punëtor. Gjithnjë me dashuri, S”

Tags : ledion licosara hoxhathe voice
loading...