close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Seksi Ilda Bejleri, udhëton mes futbollistëve

ilda-bejleri-1_1482050270-8841842

Që është një gazetare shumë seksi, kjo nuk ka asnjë dyshim. Por Ilda Bejleri është dhe shumë e pëlqyer nga futbollistët. E në fakt profesioni e ‘detyron’ të jetojë mes tyre, duke qenë një gazetare sportive. Së fundmi ajo është nisur drejt Palermos, aty ku nesër do të jetë përballja e flaktë mes Italisë dhe Shqipërisë. Ilda ka udhëtuar bashkë me futbollistët e kombëtares, të cilët duhet të jenë ndierë pa dyshim shumë mirë nga kjo gjë. Mbase Ilda është një shtysë drejt fitores./revistawho.com

Tags : futbollisteilda bejleri
loading...