• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Sara “i heq stresin” Ledionit: Të dua shumë, jam krenare për ty

A ka një fillim më të mbarë të javës sesa një dedikim nga personi i zemrës? Ledioni sapo ka hapur axhendën ditën e sotme ka gjetur një dedikim nga Sara e cila i shkruan se e do shumë dhe është krenare për punën e tij. “Një ditë kur të jesh shumë i stresuar ti do gjesh këtë faqe dhe do lexosh se unë të dua shumë shumë. Unë jam shumë krenare për punën tënde. Sarushi.” -shkruan Sara. Çifti muajin e kaluar u bënë me një djalë të cilit i vunë një emër shumë të veçantë, London Noor./revistawho.com

15970345_274953356257767_661774085_n