• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Sara dhe Ledioni tregojnë për herë të parë imazhin e të birit, kuptimi i emrit të tij lidhet me Dritan Hoxhën

Dita e sotme është një ditë shumë e veçantë për Ledionin dhe Sarën pasi djali i tyre mbush një muaj. London Noor erdhi në jetë më 13 dhjetor të vitit të kaluar. Edhe pse deri më tani çifti nuk kanë publikuar asnjë fotografi të qartë të djalit, ka qenë Ledioni ai që ka postuar një foto të London Noor në krevat. “1 muajsh, këtë e quaj karakter”, -shkruan Ledioni. Ndërsa Sara me rastin e një mujorit të djalit ka zbuluar kuptimin e emrit të tij: “London sepse aty unë dhe babai jot rritëm dashurinë për njëri tjetrin. Noor sepse ti je drita e jetëve tona dhe sepse Drite-itan (Dritan)”./revistawho.com

15965444_762428140579525_2804624492547024949_n

15978578_276967822722987_738960382_n

CLOSE
CLOSE