close
Breaking NewsLajme

Foto/ Sa ka ndryshuar Jennifer Lopez? Nuk do e besoni si dukej ajo e vogël

jennifer-lopez-shades-of-blue-550×380

JLo është një nga këngëtaret më seksi në botë dhe pa dyshim meriton të quhet një divë e vërtetë. Gjithsesi në fëmijëri ajo ka qenë objekt talleje dhe shpesh kthehej në shtëpi duke qarë, për shkak të pamjes së saj jo shumë tërheqëse.

jenniferlopez-300x219
Tags : jennifer lopezndryshim
loading...