• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO / Rudina Magjistari prezanton dy dashuritë e saj

Moderatorja e njohur e programit të pasdites në ekran, Rudina Magjistari ka treguar me anë të një fotoje në Instagram dy dashuritë e saj, bashkëshorti i saj Xhavit Bajrami dhe vajza e tyre Mia. Babai dhe vajza shfaqen teksa ecin drejt detit. “Dy dashuritë e mia” -shkruan Rudina. 

screenshot_33