• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ronela Hajati poston foton e babait me Dritëro Agollin: Njerëzit e mëdhenj nuk vdesin kurrë

Këngëtarja e shumë hiteve, Ronela Hajati, gjithmonë ka shprehur hapur dhimbjen që ka ndjerë dhe vazhdon të ndjejë akoma për humbjen e babait të saj disa vite më parë. Së fundmi ajo ka postuar dhe një foto shumë të veçantë, ku në të është babai i saj dhe shkrimtari i madh, Dritëro Agolli, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë. “Njerëzit e mëdhenj nuk vdesin kurrë! Shokët e ngushtë…Babai dhe Dritëroi”- shkruan ajo, duke zbuluar kështu se ata të dy kanë qenë miq shumë të mirë në rini. Këngëtarja ka patur një lidhje shumë të fortë me babain e saj, ndaj e kujton atë gjithmonë me shumë mall e dashuri./revistawho.com

CLOSE
CLOSE