• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ronela Hajati: Bëni sikur pëlqeni ‘rock’-un dhe tundeni e shkundeni me këngët e mia

Gjithmonë e vaçantë në zë dhe stil, Ronela Hajati njihet dhe si një prej emrave që i thotë gjërat troç. Ajo ka postuar një foto në rrjetin social “Instastory”, e cila shkruan kështu: “Disa këngëtare budallaqe mendojnë dhe thonë: ‘Jam një këngëtare e vërtetë sepse më pëlqen rock-u’. Nga ana tjetër i sheh të tundin prapanicat e tyre të shëndosha e të shëmtuara kur fillon kënga ime”. Hajati ka thumbuar kolegët e saj që sipas asaj çfarë shkruan flasin ndryshe dhe veprojnë ndryshe./revistawho.com

15909847_1121605371270317_1202316465_n