close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Robert Berisha vjen me tjetër projekt, ja me kë do bashkëpunojë

robertberisha-1200×630

Këngëtari, Robert Berisha së shpejti do të vijë me projekt të ri. Kësaj rradhe ai do të jetë një bashkëpunim me këngëtarët Fatos Kryeziun dhe këngëtaren Ana Kabashi. Kënga ka përfunduar dhe të gjithë fansat e këngëtarit do të mund ta dëgjojnë në programin festiv të ‘Labi Party’.

Tags : bashkepunimprojekt i riRobert Berisha
loading...