close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Rita Ora vjen më seksi se kurrë

kosovarja-rita-ora

Një nga femrat më seksi dhe që nuk harron të provokojë kurrë. Rita Ora vjen përsëri tepër joshëse me setin më të ri fotografik. Nga fotot të postuara në Instagram ajo duket me një komplet të brëndshmes seksi, që tregojnë format e saj.

rita-1 rtror-550x392rita
Tags : Rita Oraseksite brendshme
loading...