FOTO/ Rita Ora vjen më seksi se kurrë


Një nga femrat më seksi dhe që nuk harron të provokojë kurrë. Rita Ora vjen përsëri tepër joshëse me setin më të ri fotografik. Nga fotot të postuara në Instagram ajo duket me një komplet të brëndshmes seksi, që tregojnë format e saj.

rita-1 rtror-550x392rita

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password