• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Rita Ora shokon fansat, shkrep foto pasi…

Rita Ora njihet tashmë për provokimet e saj në mënyra të ndryshme. Edhe me këtë foto ajo ia ka dalë të bëjë xhiron e mediave pasi mendohet se e ka shkrepur pasi ka mbaruar aktin seksual. Ajo shihet me një robdëshambër, dhe në sfond duket dora e një mashkulli, i cili është i shtrirë, gjë që të bën të mendosh të tilla gjëra.

15135442-351336661926307-1655328085-n-1479454776-8943520