• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq të “China Music Awards”

Rita Ora asnjëherë nuk na ka zhgënjyer me ‘look-un’ e saj në evente shumë të rëndësishme. Këngëtarja ka qenë e ftuar në ‘China Music Awards’, e cila u shfaq me dy veshje tepër mbreslënëse. 26- vjeçarja ka shkëlqyer në tapetin e kuq me një fustan të artë, dhe për veshje të dytë ajo u paraqit me një fustan blu, për të rrëmbyer çmimin e fituar./revistawho.com

rita ora

rita ora

rita ora

CLOSE
CLOSE