• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Rezidenca përrallore ku Donald Trump do kalojë ditën e falenderimeve

Donald Trump ka zgjedhur ta kalojë ditën e falenderimeve në një rezidencë mahnitëse në Palm Beach të Floridës. Rezidenca e përbërë nga 58 dhoma gjumi, një sallë vallëzimi, ambient spa, ambiente tenisi do mirëpresë presidentin e Amerikës, i shoqëruar nga bashkëshortja Melanie dhe djali i tij Barron.

nintchdbpict000284351408 nintchdbpict000284352988 nintchdbpict000284352990 nintchdbpict000284352994 nintchdbpict000284352995 nintchdbpict000284352997