• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Publikohen pamje nga xhirimet e klipit të ri të Capital T

Janë publikuar pamje të xhirimeve të klipit të ri të reperit Capital T.
Është produksioni Imagine Films që ka publikuar imazhi nga seti i xhirimeve.
Xhirimet e klipit po mbahen në Gjenevë të Zvicrës, ku reperi është parë së fundmi.
Në këto imazhe shihet një veturë super e shtrenjtë, që do të shfaqet në këtë klip, shkruan Telegrafi.

capital-t-1
Ndryshe edhe kry projekt do të jetë mjaft ritmik dhe me potencial të shndërrohet në hit.
Mbetet të shihet se çka ka përgatitur reperi për adhuruesit e tij. /Telegrafi/

capital-t-2