close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Publikohen fotot e Drake dhe JLo duke u puthur në prapaskenat e koncertit

auto_screenshot_261482585760

Ndërkohë që Drake performonte në skenë,  ylli i muzikës pop  47-vjeçarja Jennifer Lopez ishte ulur në zonën VIP brenda lokalit të natës Hakkasan, ku ndiqte performancën e tij. Por çifti të cilët kanë nisur një romancë vetëm pak ditë më parë , duket së mbrëmjen e ndërrimit të viteve e kanë vijuar në shoqërinë e njëri tjetrit. Ja ku janë fotografuar vetëm pak pas performancës së reperit kanadez në koncertin e Las vegasit.

 

   

 

 

Tags : drakeJLOkoncertprapaskenatputhje
loading...