• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Prindërit ftuan gjithë qytetin, mijëra persona në ditëlindjen e vajzës së tyre

Gjithçka nisi me një video të publikuar në Facebook, ku prindërit e Rubi Ibarra ftuan të njohur dhe të panjohur në 15-vjetorin e vajzës së tyre. Por, askujt nuk ia priste mendja se kjo ftesë e hapur do të mblidhte në një qytet të Meksikës veriore mijëra persona. Ishte thuajse e pamundur që të kaloje mespërmes turmës, pasi ajo sa vinte dhe bëhej më e madhe. Madje, nga njoftimi në Facebook, në festë erdhën edhe njerëz nga Amerika. Shumë sponsorë ofruan mbulimin e të gjitha shpenzimeve të festës. Po ashtu, forca sigurie ndihmuan në mbarëvajtjen e saj.

1482828938_rubi1 1482828944_rubi2

1482828954_rubi3 1482828971_rubi5

1482828978_rubi6 1482828985_rubi7 1482828999_rubi9

1482829007_rubi10 1482829024_rubi12