• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Prezantuesja e adopotoi 2 vite më parë, shikoni sa është rritur djali i Fjodora Fjorës

Në shtator të vitit 2014-të, bëri bujë lajmi se një prezantuese beqare shqiptare adopotoi një fëmijë. Ndonëse Fjodora Fjora fillimisht u përpoq ta mbante këtë ndryshim të rëndësishëm në jetën e saj, larg vëmendjes mediatike, rezultoi e pamundur. Më vonë vetë Fjodora rrëfeu edhe lumturinë e madhe që i ka dhënë në jetë i biri. Në kohën që u bashkua me mami Fjodorën, i vogli Alteo ishte 1 vjeç. Tani ai është bërë një bukurosh rreth 3-vjeçar, i cili i kalon fundjavat shëtitje me mamin dhe me shokët.

 

Una foto pubblicata da Fjodora Fjora (@fjodoraf) in data: