close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Poston foto me Ergin, Barbana Dini fjalë prekëse për të vëllanë

ergi

Disa ditë më parë u nda tragjikisht nga jeta një talent i rrallë si Ergi Dini. Dhimbja që la tek miqtë, fansat apo familjarët është tepër e madhe. Motra e tij, Barbana, e cila kishte një lidhje shumë të veçantë me Ergin, poston shpesh foto e fjalë prekësë për të. Në një postim të fundit Barbana shkruan: “Ishe dhe do mbetesh idhulli im. Perfeksioni im mbi Tokë”.

ergi

 

Tags : barbana diniergi dinifjale prekese
loading...