• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ponja e ‘Portokallisë’ rikthehet në Tiranë, aktorja shfaqet natën e Vitit të Ri në ekranin e…

Të gjithë e kujtojmë “Ponjën” personazhin karizmatik të “Portokallisë”, edhe pse aktorja Ervina Kotolloshi ka imituar një sërë personalitetesh nga jeta publike. Në kulmin e karrierës së saj ajo zgjodhi të largohej nga Shqipëria duke ndjekur studimet në Francë, dhe prej vitesh nuk shfaqet më në ekranet Shqiptare. Kolegu i saj Romir Zalla ka postuar një foto në rrjetet sociale, përkrah Ervinës, të cilët do të jenë bashkëprezantues në programin e fundvitit në RTSH, ‘Ti je festa ime’.

15775123_10154988258299729_5830475743941594293_o