• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Për Noizy-n ëmbëlsia e mëngjesit është kjo vajzë

Ai është një nga reperët më të famshëm shqiptarë dhe shpesh e shfaq veten tepër agresiv në tekste këngësh.Gjithashtu jemi mësuar të shohim dhe anën e tij të butë, kur në shumë raste bën gjeste humane për njerëzit në nevojë. Por është dikush që ka marrë gjithë dashurinë e reperit dhe bëhet fjalë për mbesën e tij, Prayla. Këtë herë ai ka publikuar një foto në të cilën janë shfaqur së bashku në krevat gjatë mëngjesit, kur sapo janë zgjuar nga gjumi. Vogëlushja duket mjaft e rritur ndërkohë që ka nisur t’i buzëqeshë aparatit kur bën foto.

zini-1480591904-6465270