close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Për Morena Tarakun s’ka dimër, këngëtarja pozon “topless”

15879590_1564266633590472_923598779_n

Një nga vajzat më tërheqëse të Kosovës, Morena Taraku së fundmi ka sjellë në rrjetet sociale poza nga një set shumë cilësor fotografik. Më një pamje krejtësisht të ndryshuar e me flokët e prerë shkurt, ajo ndan shpesh me ndjekësit fotografi realizuar në disa vende me disa veshje. Më herët Taraku gjithashtu ka bërë një tjetër set të “nxehtë” ku ajo shfaqej e zhveshur dhe shumë seksi, fotot e të cilit jo të gjitha i kemi parë. Njëra prej tyre është pikërisht kjo, kur Morena shfaqej “topless” dhe kishte ende flokët të gjatë./ revistawho.com

15910007_1564285726921896_739154153_n
Tags : morena taraku
loading...