• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Patrisi shoqëron Tunën në Tiranë

Patris Berisha, ndodhet në Tiranë, ku mesa duket ka shoqëruar Tunën dhe Norën.

Dy këngëtaret kanë marrë pjesë MBRëMë në eventin e organizuar nga Elvana Gjata dhe Valdrin Sahiti. Ka qenë vetë PatrisI që ka publikuar sot një foto nga një ambient kafeje në Tiranë, çka tregon se ai ka shoqëruar Tunën që po pret edhe fëmijën e tij, si dhe Norën, bashkëshorten e të vëllait, Robertit./Kosovarja

patris-berisha-1