Foto/ Pas sherrit Noizy-Cozman, lirohet Albert Krasniqi


Albert Krasniqi ka qenë një ndër emrat më të përfolur në përleshjen mes Noizyt dhe Cozman, e cila ndodhi muajin e kaluar.

Ka qenë pikërisht ai i cili kishte qëlluar me armë në Noizyn, në vetëmbrojtje të shokut të ngusht Cozman.
Atij i ishte caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh, e ndërsa sot(e enjte) me vendimin e gjykatës ai është liruar plotësisht.

A photo posted by Ylber Abdullahu (@cozman) on


Ka qenë reperi Cozman ai i cili ka repostuar një fotografi në Instagram, ku shihen së bashku duke udhëtuar me makinë Alberti dhe një i afërim i tij gjersa në mbishkrimin e fotos ka shkruar “WelcomeBack (Mirëse u riktheve)”. /Telegrafi/

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password