• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO PAPARACI/ Zyrtarët e PD-së dhe LSI-së plazh në Dhërmi me familjarët

Zyrtaret e PD dhe LSI i jane drejtuar detit te Jugut. Koordinatori i PD, Dritan Shano eshte fotografuar nga paparaci i “Panorama” ne Dhermi teksa po shijon per disa ore rrezet e diellit.

v4-(1)

Te njejtin destinacion, Dhermiun, ka zgjedhur edhe Luan Rama i LSI-se.

v6-(1)

Ndriçim Babasi

Këto kohë nuk ka qenë shumë aktiv në politikë. Ndriçim Babasi, dikur deputet i Partisë Demokratike, mesa duket as plazhin nuk e ka filluar si shumë të tjerë, bashkë me fillimin e verës. Tani që jemi në muajin e fundit të verës, ai ka preferuar të kalojë fundjavën në Dhërmi bashkë me familjen.

v10

Babasi shfaqet akoma shumë i bardhë në trup, që të lë të kuptosh se dielli i Dhërmiut do ta shohë për herë të parë këtë verë. Të shohim se sa aktiv do të jetë në jetën politike tani që Partia Demokratike ka bërë ndryshime në strukturë.

CLOSE
CLOSE