• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO PAPARACI/ Robert Aliaj dhe i biri bëhen tapë dhe gjuajnë balerinën braziliane

Në afterparty-n pas mbylljes së finales së “Dance with me” të hënën, Robert Aliaj ka qenë bashkë me djalin e tij 26-vjeçar, Krist. Nuk është hera e parë që ai e merr me vete të birin në këto festa me artistë, pasi dhe ai po ndjek rrugën e të atit, pikturën. Berti e konsideron Kristin një shok të vërtetë edhe në mënyrën si e shijojnë jetën e natës, shkruan “Panorama”. Kështu pasi babë e bir u dehën me shotsa, të dy kanë kthyer sytë nga balerina seksi braziliane, Jessy Hennessy. Artistja nga Rio de Janeiro, por që jeton në Zvicër, ishte pjesë e garës së kërcimit çift me Vik Krajën (Dj.Vicky-n). Berti e simpatizonte Jessyn që në spektakël, duke e cilësuar atë një “showgirl” të vërtetë.

img_9753-1