• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO PAPARACI/ Burrë e grua deputetë, çifti i PS-së mbajnë “distancë” në parlament

Teksa po nxitonin për të hyrë në parlament në seancën e së enjtes, Olta Xhaçka dhe Arta Gaçi ndonëse burrë e grua ecnin paksa në “distancë” nga njëri-tjetri. Kështu i ka fotografuar paparaci i gazetës “Panorama”, çiftin e Partisë Socialiste. Siç duket kur janë në krye të detyrës, ato i lënë jashtë lidhjet familjare. 37-vjeçarja Xhaçka dhe 47-vjeçari Gaçi janë edhe prindër të një vajze. Zërat e parë për fillimin e një historie dashurie mes tyre nisën në vitin 2012, derisa vendosën të lidhnin kurorë me një ceremoni të bukur martesore.

olta-xhacka