close
Breaking NewsLajmeVetëm në WHO

FOTO PAPARACI/ Albani, Bieta dhe Kroi Art shëtitje në Tiranë… Shikoni si duket vogëlushi

IMG_4758

Pasditen e sotme në qendër të kryqytetit shqiptar, shëtiste një familje e famshme dhe e bukur. Ardhur në jetë këtë pranverë, në kohën më të mirë të vitit, vogëlushi Kroi Art ka nisur shëtitjet e para me babin Alban Dudushi dhe mamin Bieta Sulo. Paparaci ynë i ka pikasur të tre duke na dhënë mundësinë të shohim për herë të parë imazhin e djalit të Dudushëve. Më vonë ka qenë vetë drejtuesi i “Top Show” që ka ndarë një çast të lumtur nga kjo pasdite në rrjetet sociale./ revistawho.com

Ju kujtohet dikur femije, na nxirrnin ne foto tek Sheshi Skenderbej? Ky i riu eshte me i bukur 😀😀😀

A post shared by Alban Dudushi (@albandudushi) on

Po ke dale fotografi tek sheshi Skenderbej mo mama 🤣🤣🤣🤣 … si dikur mama & baba #firstphoto

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Tags : Alban Dudushibieta sulo
loading...