• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Pamje shokuese, Kim zvogëloi të pasmet me operacion?

Kim Kardashian është njohur gjithmonë për vithet e saj të mëdha. Por duket se nuk do të jetë më kështu. Burime pranë bukuroshes shprehen se ajo ka shfrytëzuar kohën larg vëmendjes mediatike për të zvogëluar të pasmet me operacion. Pas plaçkites në Paris, Kim qëndroi për disa kohë larg kamerave dhe kur u rishfaq me një kostum për Halloween të gjithë u habitën. Nëse vërtet bëhet fjalë për operacion apo për një regjim strikt në ushqim, nuk dihet akoma.

kim-kardashian-butt-surgery-lead-4