• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Nuk mbajnë inate, Albëria përqafon me dashamirësi ish-“dhëndrin”

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelli kanë qenë një nga çiftet më të bukur e të përfolur. Por nuk janë më. Siç ka shpjeguar vetë nëna e fotomodeles, këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, ata vendosën distancë nga njëri-tjetri pasi herë ziheshin e herë pajtoheshin. Teksa Anxhelina po ndërton një karrierë në Shtetet e Bashkuara, nëna dhe ish-i dashuri i saj ndodhen në Tiranë e i rastis të qëllojnë në të njëjtat pritje. Këngëtarja dhe djali i biznesmenit Irfan Hysenbelliu janë takuar në një event bamirësie në kryeqytet. Siç shihet nga kjo foto e revistës “Bordo”, pavarësisht ndarjes nga e bija, ata ruajnë shumë dashamirësi për njëri tjetrin. Albëria e përqafon lirshëm ish-“dhëndrin”.

 

Una foto pubblicata da Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) in data:

anxhelina_hadergjonaj_e_dashur