• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Nuk do ta besoni sa e gjatë është kjo modele

Supermodelja Karlie Kloss dhe Eva Longoria kanë qenë të pranishme në organizimin e L’Oreal për ndarjen e çmimeve për ‘Vlerën e Gruas’. E ndërsa janë takuar në tapetin e kuq, ato kanë bërë disa poza interesante, duke krahasuar gjatësinë e tyre, e ndërsa Kloss është një supermodele vërtetë e gjatë, aktorja në anën tjetër del është një person mjaft i shkurtër.

2_1479420231-5280483 4_1479420232-318028 5_1479420230-1316902 6_1479420231-4838593