• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Nora në krahët e Robertit

Kohët e fundit ajo nuk është komentuar për muzikën, sa është folur për marrëdhënien me Robertin nëse janë ndarë apo janë bashkë. Por Nora dhe Roberti nuk i kanë komentuar kurrë këto thashetheme, madje i kanë qëndruar larg. Ata vendosen si duket më në fund të shfaqen së bashku e kështu ju treguan të gjithëve se ata janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

14723221-539586192903691-2569776867041083392-n 14701100-605475519659950-7420985910121988096-n