• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Nora dhe Tuna bashkë në festën e Valdrin Sahitit, harrojnë inatet e vjetra

Dy këngëtaret seksi, Nora Istrefi dhe Tuna, janë dy femra të tjera të suksesshme, që ishin të pranishme në darkën e famshme të Valdrin Sahitit, ku është prezantuar koleksioni i tij i ri “La Belle Epoque”. Ato janë përfolur shpesh për një marrëdhënie jo shumë të mirë me njëra-tjetrën, madje shpesh kanë rastisur në të njëjtin ambient dhe nuk kanë folur. Por mbrëmë ka ndodhur komplet e kundërta. Pas thashethemeve se Tuna ka një lidhje me Patris Berishën, vëllain e Robertit, dy këngëtaret janë shfaqur dhe kanë pozuar bashkë përpara aparatit të Anabel në Tapetin e Kuq. Të veshura nga stilisti Kosovar Valdrin Sahiti, të dyja vajzat ishin në formë të shkëlqyer.

350071b4ebb2af73b91f736d7954f755

CLOSE
CLOSE