• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Nora dhe Roberti surprizojnë Renee-n, shikoni çfarë dhurate i kanë blerë

Çifti i njohur Nora dhe Roberti e kanë treguar gjithmonë përkushtimin ndaj vogëlushes së tyre, Renee. Surprizat dhe dhuratat për vajzën e tyre kanë qenë të shumta dhe gjithmonë të veçanta. Por kësaj rradhe prindërit e rinj i kanë kaluar pritshmëritë tona, duke i dhuruar të ëmblës Renee një makinë me telekomandë. Nora ka postuar një video në “Snapchat” ku vihet re se Renee është duke e shijuar shumë lodrën e saj të re.

15940432_760758787413127_3988647651873702322_n 15894741_760758757413130_8286121166303852056_n 15873333_760758720746467_6569932611692339124_n