• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Noizy kunja publikisht: Ti merr makina me qira, oborri im duket si kompania e tyre

Nëse do të mblidhnim shumën e vlerës monetare të automjeteve që ndodhen në këtë oborr, me gjasë do të ishte miliona euro. Duket si oborri i një kompanie që jep makina me qira por nuk është. Është thjesht pjesa e pasme e shtëpisë së Noizyt. Nuk e dimë se pse reperi ka vendosur të tregojë këtë pjesë të pasurisë së tij, po nga fjalia që shoqëron këtë foto të makinave të këngëtarit, kuptohet që ka kunj me dikë. “Në djall grupi yt dhe makinat e tua me qira. Oborri im i pasmë duket si një kompani”, ka shkruar ai. Me kë ta ketë vallë?/ revistawho.com

 

A photo posted by NOIZY (@zinizin) on