close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Noizy heq tatuazhin e ish të dashurës, e zëvëndëson me…

noizy_1484313314-1993735

U bë kohë që flitet se reperi i njohur, Noziy kishte filluar seancat për të hequr portretin e ish të dashurës nga trupi. Ai ka bërë shumë kohë më parë një tatuazh për hir të dashurisë që kishte për mamanë e vajzës së tij, Leandrës. Por tashmë reperi ka vendosur të fshijë cdo gjurmë të saj, duke e zëvëndësuar tatuazhin me një mikrofon dhe kurorë, që personifikon grupin dhe muzikën e tij.

zinjo
Tags : NoizyPORTRETtatuazh
loading...