• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Njihuni me të dashurën e re të Henri Çilit

Herën e fundit që dëgjuam gjë për jetën e administratorit të UET, Henri Çili ishte gjatë një interviste që ai dhe partnerja e tij Pravera Skana dhanë në shtëpinë e Henrit për revistën ”Living”.
Më pas rreth Marsit të 2016-ës u mësua se Skana ishte emëruar në ambasadën tonë në Londër. Por ky lajm u përcoll me me sulme ndaj Çilit se ndoshta kishte ndërhyrë për gruan.
Rreth 6 muaj pas largimit të partneres së tij në Londër, Çili shfaqet në dasmën e Princ Lekas dhe Elias, i shoqëruar nga një brune bukuroshe rreth të 20-ave.

a0d2f9a72c3049cbbf09f82e2a607489
Çili gjatë këtyre viteve e ka ruajtur me fanatizëm jetën e tij private, ndaj fakti që ai zgjodhi të shoqërohej nga një vajzë tjetër në darkën e një dasme ku janë me dhjetra fotorafë, mund të jetë edhe një lloj sqarimi se lidhja me Pranvera Skanën ka përfunduar.

d5244d0cefc259ef05d86a3dceee9c9f
Por, mësohet se partnerja e tij e re gjithashtu quhet Pranvera dhe punon si pedagoge në UET/Revista Anabel/