close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Njihuni me sozinë e Chris Brown, do habiteni nga ngjashmëria

fec7c5d8d5eba391fed0eb1b0c046282_L

Jo vetëm ju, por me siguri edhe vetë Chris Brown është tronditur nga ngjashmëria e madhe që ka me këtë djalë. Ai quhet Fran dhe ka me reperin amerikan  një nga ato  ngjashmëri të  që mund të quhen  pa frikë “si dy pika ujë”.  Nëse do t’i hidhni një sy fotove të tij do ta keni tepër të vështirë ta bëni dallimin nëse është ai apo Chris Brown dora vetë.  Por çudia nuk mbaron me kaq sepse e dashura aktuale e Fran ka një ngjashmëri kaq të madhe me ish të dashurën e Chris, Karruece. Koinçidencë vërtet e frikshme! 

dngjajne.jpg
logo1.jpg

 

Tags : chris brownngjashmerisozia
loading...