• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Njihuni me gjyshin model më sexy të Kinës

Që kur u shfaq për herë të parë në një pasarelë mode gjatë vitit të kaluar, 80-vjeçari po cilësohet si gjyshi më seksi i Kinës.

Aktori Wang Deshun, ka luajtur në filmat si The Forbidden Kingdown dhe Warriors of Heaven and Earth. Ai ka debutuar në Javën e Modës në Kinë, ku mori gjithë vëmendjen duke dalë i zhveshur në pasarelë.

download-1

I lindur në Shenyang në veri të Kinës, ai u bë aktor teatral në moshën 24 vjeçare dhe ka filluar të mësojë anglisht kur u bë 44 vjeç dhe më pas, ka krijuar trupën e tij të pantomimës në moshën 49 vjeçare.

0ccb49ad-5456-4c1d-92ef-886c0686904c-300x210