• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Njihuni me bashkëshorten e Fadil Berishës

Ai mund të dijë gjërat private të shumë yjeve, por të tjerët dinë shumë pak për të. Fadil Berisha e ka fokusuar karrierën e tij tek ajo se çfarë bën dhe nuk dëshiron që të tjerët të fokusohen te jeta e tij private. Fadil Berisha ka ditur ta mbajë familjen larg kamerave, duke preferuar që në rrjete sociale të publikojë punët e tij të reja, të hershme ose fotografi me miqtë, shkruan “Express”. Fotot e tij të bëra publike me bashkëshorten janë kaq të rralla, sa mund të numërohen me gishta. Madje, edhe këtë herë, që më në fund shohim çiftin përkrah njëri-tjetrit në një fotografi, publikimi nuk është bërë nga vetë Fadili, por nga djali i tij, Blair Berisha. 

CLOSE
CLOSE