• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Njihuni me 9 personalitetet që nuk i dini që kanë gjak mbretëror

Koncepti i një personi të thjeshtë që martohet me një pjesëtar/e të familjes mbretërore prej kohësh e ka tërhequr vëmendjen e publikut. Mirëpo, jo çdo bashkim vjen me një madhështi të tillë dhe rrethanë. Në fakt, shumë njerëz mund të gjejnë gjurmët e tyre familjare te një monarki evropiane, ndërsa për këtë ekzistojnë dëshmi te të famshmit. Këta të famshëm janë ose pasardhës të mbretërve dhe mbretëreshave ose janë të martuar në ndonjë familje mbretërore, të tillë si Diane von Furstenberg që u martua me princin Egon of Furstenberg në vitin 1969 duke marrë titullin princesha Diane e Furstenbergut. Derisa shumë të tjerë me rrënjë mbretërore mund t’ju befasojnë për lidhjen e tyre me fronin. Telegraf jua sjellë nëntë fytyra të njohura që ndoshta nuk e keni ditur se janë mbretërorë.

1-Diane Von Furstenberg

diane1

2-Angioline Jolie

angelina2

3-Ellene DeGeneres

elenee

4-Grace Kelly

gracee

5-Brad Pitt

fff333

6-Maggie dhe Jake Gyllenhale

magieee

7-Hugh Grant

huggg

8-Hilary Duff

hilaruuu

9-Tom Hanks

tomhankne