close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Një gëzim i madh sot për Ledionin dhe Sarën

ledion-lico-sara-hoxha1-735×400

London Noor po rritet dhe për Ledionin e Sarën nuk ka gëzim më të madh. Dyshja simpatike shpesh ndajnë me të gjithë ndjekësit momente të bukura familjare. Një të tillë ka postuar dhe Ledioni ditën e sotme ku me emocion të madh ndër të tjera shkruan: “Gëzuar 13-të bebush, sa shpejt që po rritesh”. London sot feston datën 13 të lindjes dhe për prindërit e tij është një bekim dhe gëzim që po shohin të voglin e tyre të rritet dita-ditës. Epo nga fotot e publikuara në rrjetet sociale mund të themi që po merr dalëngadalë tiparet e mami Sarës./revistawho.com

Gëzuar 13tën bebush, sa shpejt që po rritesh😅

A post shared by Ledion Lico (@ledionl) on

 

Tags : ledion licosara hoxha
loading...