• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Një baba perfekt si Ledioni, mëson më shumë rreth bebeve

Këto ditë duket se nuk janë aq të ftohta për çiftin e njohur Ledion Liço dhe Sara Hoxha. Ata po kalojnë momentet më të bukura pranë vogëlushit të tyre London Noor, të ardhur vetëm pak ditë më parë në jetë. Shpesh çifti na përshëndet me foto e ashtu ka ndodhur dhe këtë herë. Ledioni ka postuar një foto ku duket qartë se ai po lexon një libër për bebe, me dëshirën e mirë për të mësuar sa më shumë rreth tyre. Sa baba perfekt dhe i përkushtuar!/revistawho.com

image