• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ngjashmëria e Jonida Maliqit me motrën e saj do t’ju befasojë

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të pëlqyera, jo vetëm për muzikën e saj, por sigurisht dhe për stilin në veshje. Në rrjete sociale ajo poston shumë shpesh foto e kombinime të ndryshme. Por gjithashtu këngëtarja ka dhe një hapësirë të veçantë për njerëzit e zemrës. Në një foto të fundit, ajo ka pozuar me motrën e saj. Të dyja shumë të bukura, njëra bjonde e tjetra brune. Por ngjashmëria e tyre është vërtet e madhe, sa të gjithë mund të habiten.

jonida maliqi, moter